
Фільтр повітряний Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.9D/2.0HDi 02-05/Partner II 1.9D 08-15, Mann Filter C 21 104/2
494,97 ₴
- В наявності
- Код: C 21 104/2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.9D/2.0HDi 02-05/Partner II 1.9D 08-15, Mann Filter C 21 104/2.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| CITROEN | BERLINGO (MF) | 1.9 D (MFWJZ) 70 л.с. (1998-2005) | 1998–2005 |
| CITROEN | BERLINGO (MF) | 1.9 D 4WD (MFWJZ) 69 л.с. (1998-н.в.) | 1998–н.в. |
| CITROEN | BERLINGO (MF) | 2.0 HDI 90 (MFRHY) 90 л.с. (1999-н.в.) | 1999–н.в. |
| CITROEN | BERLINGO I фургон (M_) | 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. (1999-н.в.) | 1999–н.в. |
| CITROEN | BERLINGO I фургон (M_) | 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. (1998-н.в.) | 1998–н.в. |
| CITROEN | BERLINGO I фургон (M_) | 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY) 90 л.с. (1999-н.в.) | 1999–н.в. |
| CITROEN | BERLINGO I фургон (M_) | 2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY) 90 л.с. (2000-н.в.) | 2000–н.в. |
| PEUGEOT | PARTNER Van (5) | 1.9 D 69 л.с. (1996-н.в.) | 1996–н.в. |
| PEUGEOT | PARTNER Van (5) | 1.9 D 4x4 69 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| PEUGEOT | PARTNER Van (5) | 2.0 HDi 90 л.с. (2000-н.в.) | 2000–н.в. |
| PEUGEOT | GRAND RAID вэн (5F) | 1.9 D 69 л.с. (1998-н.в.) | 1998–н.в. |
| PEUGEOT | GRAND RAID вэн (5F) | 1.9 D 4x4 69 л.с. (2004-2005) | 2004–2005 |
| PEUGEOT | GRAND RAID вэн (5F) | 2.0 HDI 90 л.с. (2000-н.в.) | 2000–н.в. |
| PEUGEOT | GRAND RAID вэн (5F) | 2.0 HDi 4x4 90 л.с. (2004-2005) | 2004–2005 |
| PEUGEOT | PARTNER c бортовой платформой/ходовая часть (5_, G_) | 1.9 D 69 л.с. (1999-2008) | 1999–2008 |
| PEUGEOT | PARTNER ORIGIN Combispace (G_) | 1.9 D 69 л.с. (2008-2013) | 2008–2013 |
| PEUGEOT | PARTNER ORIGIN Фургон (G_) | 1.9 D 69 л.с. (2008-2015) | 2008–2015 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 21 104/2 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 987 429 182, 11-12 321 0001, 1444 CA, 1444 CC, 1444 CJ, 1444 CJ, 1444 CK, 1444 VQ, 1444 VQ, 1500127, 1512-2612, 153071760651, 16086, 16086, 1612865980, 1716200, 180030010, 21104-LF-PCS-MS, 2133063, 26-0199, 28.0002-0066.2, 30.244.00, 30994, 50014014 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 70 |
| Довжина [мм] | 207 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 169 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494,97 ₴






