Топ

Фільтр повітряний BMW 3 (G20/G21)4 (G22/G23/G26)/Z4 (G29) 2.0i/e B46/B48 18-/Toyota Supra 2.0 19-, Mann Filter C 28 054
1 087,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 28 054
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 3 (G20/G21)4 (G22/G23/G26)/Z4 (G29) 2.0i/e B46/B48 18-/Toyota Supra 2.0 19-, Mann Filter C 28 054. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 28 054
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 28 054 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (G20) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 156 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2019–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 e Plug-in-Hybrid 292 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 e xDrive 252 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 i 258 л.с. | 2018–н.в. |
| 330 i xDrive 258 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — 3 Touring (G21) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 e 252 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 4 купе (G22, G82) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 i 184 л.с. | 2020–н.в. |
| 430 i 258 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — Z4 Roadster (G29) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 i 163 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 20 i 197 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 30 i 258 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 28 054 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08.14.078, 13 71 8 580 428, 1500671, 173185, 17801-WAA02, 30.D33.00, 312 321 0045, 803112201, 8A1636, A0810, A2687, A3029, ADBP220038, AP 026/5, AR1706PM, BFA2624, CA12630, DP1110.10.0795, E1778L, EAF1050, ELP9604, F 026 400 709, F255301, FA2395, FA639z |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 274 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 233 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 087,64 ₴





