Топ

Фільтр паливний Audi A4/A6/Ford Galaxy I/Renault Trafic/Skoda Superb I 0.9-3.0 81-10 (бензин), Mann Filter WK 830/7
591,31 ₴
- В наявності
- Код: WK 830/7
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Audi A4/A6/Ford Galaxy I/Renault Trafic/Skoda Superb I 0.9-3.0 81-10 (бензин), Mann Filter WK 830/7. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 830/7
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 830/7 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2000 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 quattro 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2000 |
| 2.6 139 л.с. | 1996–1997 |
| 2.6 150 л.с. | 1995–2000 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 190 л.с. | 1999–2000 |
| 2.8 174 л.с. | 1995–1997 |
| 2.8 193 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 quattro 174 л.с. | 1995–1997 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1996–2001 |
| AUDI — A4 Avant (8D5, B5) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2001 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2001 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2001 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 quattro 115 л.с. | 1995–2001 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2001 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2001 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2001 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2001 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2001 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2001 |
| 2.6 150 л.с. | 1996–2001 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1996–2001 |
| 2.8 193 л.с. | 1996–2001 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1996–2001 |
| AUDI — A6 (4B2, C5) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 116 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.4 156 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 136 л.с. | 1998–2005 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2005 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2005 |
| FORD — GALAXY (WGR) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 116 л.с. | 1995–2006 |
| 2.3 16V 146 л.с. | 1997–2006 |
| 2.3 16V 140 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 i V6 174 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 i V6 4x4 174 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 V6 204 л.с. | 2000–2006 |
| FORD — GALAXY MK I VAN (WGR) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 116 л.с. | 1996–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 830/7 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 450 905 030, 0 450 905 264, 0 986 4B2 008, 08.14.003, 103 023, 1118700600, 1485 678, 1520104, 1530-1039, 153071762427, 1722510, 180013610, 1H0 201 511, 1H0 201 511 A, 1HO 201 511, 21-00002-SX, 21598, 24073, 251 201 511 A, 251 201 511 H, 26-0142 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 164 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat, Chery |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Flagcloud, Passat, Superb, California, Polo, Yugo, Toledo, A4, A6, Transporter, Golf, Alhambra, Corrado, Kaefer, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 164 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 81 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 74 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 591,31 ₴






