Топ

Фільтр паливний Volvo C30/C70 II/Citroen C4/C5/Jumpy 2.0D 03-, Mann Filter PU 1018 X
729,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: PU 1018 X
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Volvo C30/C70 II/Citroen C4/C5/Jumpy 2.0D 03-, Mann Filter PU 1018 X. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
PU 1018 X
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
PU 1018 X (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C4 Grand Picasso I (UA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 138 136 л.с. | 2006–н.в. |
| CITROEN — C4 I (LC_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C4 Picasso I (UD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 138 136 л.с. | 2007–н.в. |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C5 II (RC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi (RCRHRH) 136 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 II Break (RE_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi (RERHRH) 136 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 III (RD_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 HDi 140 140 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C5 III Break (TD_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 HDi 140 140 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C5 Фургон/универсал (DE_, RE_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–2008 |
| CITROEN — C8 (EA_, EB_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2006–н.в. |
| CITROEN — DISPATCH (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 120 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 HDi 140 136 л.с. | 2007–н.в. |
| CITROEN — DISPATCH фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 120 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 HDi 140 136 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — C-MAX (DM2) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS C-MAX (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2003–2007 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS II кабрио (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| FORD — FOCUS II седан (DA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — GALAXY (WA6) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — KUGA I (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 136 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — S-MAX (WA6) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| PEUGEOT — 307 (3A/C) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2003–н.в. |
| PEUGEOT — 307 Break (3E) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2004–н.в. |
| PEUGEOT — 307 CC (3B) (1) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 1018 X |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 431 723, 1018X-KF-PCS-MS, 122-04040, 1318 563, 1518704100, 1520027, 152071760867, 1530-2680, 1715695, 180013510, 1906 89, 1906 90, 1906 C0, 1906 C0, 21-00503-SX, 2136699, 26.022.00, 26-0668, 28.0002-4017.2, 30-ECO027, 32508, 37FT002, 3ECO027, 4767 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 73 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | 307, 308, Jumpy, C-Max, C30, C4, C5, C70, Kuga, Expert, 407, Focus, Ulysse, 508, S-Max, S40, V50, Scudo, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 73 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 92 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729,38 ₴






