
Фільтр повітряний Mitsubishi Outlander III 2.0 Hybrid 17-, Mann Filter C 31 038
1 097,79 ₴
- В наявності
- Код: C 31 038
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi Outlander III 2.0 Hybrid 17-, Mann Filter C 31 038. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 31 038
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 31 038 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — ECLIPSE CROSS (GK_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Plug-in Hybrid 4WD (GL3W) 188 л.с. | 2021–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Hybrid 4WD 200 л.с. | 2017–2021 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 31 038 |
| Виробник | Mann Filter |
| Кросс-номери | 1500A537, 184316, 30.D16.00, 8A0872, A10404, A1724, A-58380, ADC42262, AP 120/6, AR1741PMJ, BFA2558, CA11896, DP1110.10.0830, E1441L, F260101, FA2511, J1325057, LA-1261, LX 4264, LX 4264, M132I100, MA-4620, MA-4620, N1325061, S 3D16 A, WA9840, WG2218094 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 307 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Eclipse Cross |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 207 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 307 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 097,79 ₴


