
Фільтр повітряний Ford Kuga II 2.5 13-, Mann Filter C 21 102
683,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 21 102
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Kuga II 2.5 13-, Mann Filter C 21 102. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 21 102
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 21 102 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — ESCAPE II (DM2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 170 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 21 102 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500688, 1512-4264, 170021, 5182 117, A0661, A63123, ADF122240, AP 074/7, E2005L, F 026 400 676, HP 2409, LF-1085, LX 5353, LX 5353, MD-3036, PA3123, SA 5417, SB 2428, WA9940, WG2218712, WG2228602, WG2326129, ADF122240, AF1936, LX 5353, F 026 400 676 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 209 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Kuga |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 56 |
| Довжина [мм] | 209 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 683,95 ₴






