
Фільтр повітряний Citroen C1-C3 1.4HDi 03-16/Nemo/Peugeot 1.4HDi 08-/Ford Fiesta/Fusion 1.4TDCi 02-, Mann Filter C 3087/2
451,93 ₴
- В наявності
- Код: C 3087/2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen C1-C3 1.4HDi 03-16/Nemo/Peugeot 1.4HDi 08-/Ford Fiesta/Fusion 1.4TDCi 02-, Mann Filter C 3087/2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 3087/2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 3087/2 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C1 (PM_, PN_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 54 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C2 (JM_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–н.в. |
| CITROEN — C3 I (FC_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 HDi 75 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C3 II (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 70 68 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C3 Pluriel (HB_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — NEMO универсал (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — NEMO фургон (AA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — XSARA (N1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–2005 |
| CITROEN — XSARA Break (N2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–2005 |
| CITROEN — XSARA купе (N0) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–2005 |
| FORD — FIESTA V (JH_, JD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2001–2008 |
| FORD — FIESTA VI (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2009–н.в. |
| FORD — FIESTA Van (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2009–н.в. |
| FORD — FUSION (JU_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2002–н.в. |
| MAZDA — 2 (DE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 MZR-CD 68 л.с. | 2008–н.в. |
| MAZDA — 2 (DY) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CD 68 л.с. | 2003–н.в. |
| PEUGEOT — 1007 (KM_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — 107 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 54 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — 206 SW (2E/K) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2002–н.в. |
| PEUGEOT — 206 Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2001–2009 |
| PEUGEOT — 206 Наклонная задняя часть (2A/C) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi eco 70 68 л.с. | 2001–н.в. |
| PEUGEOT — 206 седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi eco 70 68 л.с. | 2008–н.в. |
| PEUGEOT — 206+ (T3E) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi eco 70 68 л.с. | 2009–н.в. |
| PEUGEOT — 207 (WA_, WC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2006–н.в. |
| PEUGEOT — 307 (3A/C) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2001–н.в. |
| PEUGEOT — 307 Break (3E) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2002–н.в. |
| PEUGEOT — BIPPER (AA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2008–н.в. |
| PEUGEOT — BIPPER Tepee (1) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 3087/2 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 076, 11-12 321 0009, 1147 681, 121-11082, 121-17007, 1444 VZ, 1444 VZ, 1444 W9, 1444 X2, 1444 X3, 1444 X3, 1444 X7, 1500006, 1512-4018, 152071758664, 1672 497, 1716100, 1735 085, 180032310, 180038410, 18088, 18088, 18354, 18354, 20-03-351 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 382 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Nemo, 1007, Fusion, 307, 107, 206, 207, Xsara, C2, C3, Fiesta, C1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 49 |
| Довжина [мм] | 382 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451,93 ₴







