
Фільтр паливний Audi A6 2.0TDI 04-, Mann Filter WK 842/21 X
1 144,25 ₴
- В наявності
- Код: WK 842/21 X
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Audi A6 2.0TDI 04-, Mann Filter WK 842/21 X. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 842/21 X
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 842/21 X (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8EC, B7) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 121 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 126 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2008 |
| AUDI — A4 Avant (8ED, B7) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 121 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 126 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2008 |
| AUDI — A4 кабрио (8H7, B6, 8HE, B7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2006–2009 |
| AUDI — A6 (4F2, C6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2011 |
| AUDI — A6 Avant (4F5, C6) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2011 |
| 2.0 TDI 121 л.с. | 2005–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 842/21 X |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 450 906 429, 100 323 0009, 103808, 110 731, 1118706300, 1520053, 153071760230, 1720560, 180011310, 21-00717-SX, 2145184, 24.451.00, 26-0439, 28.0002-4092.2, 4804, 4804, 50013970, 587520, 63862, 71981, 842/21X-KF-PCS-MS, 8E0 127 401, 8E0 127 401D |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 133 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 10 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10 |
| Висота [мм] | 133 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 144,25 ₴









