Топ

Фільтр повітряний Fiat 500X/Jeep Compass/Renegade 1.4 Multiair/1.6-2.0 Multijet CRD/1.6E-torQ 14-, Mann Filter C 21 002
683,35 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 21 002
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Fiat 500X/Jeep Compass/Renegade 1.4 Multiair/1.6-2.0 Multijet CRD/1.6E-torQ 14-, Mann Filter C 21 002. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 21 002
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 21 002 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — 500X (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 | 2014–н.в. |
| 1.6 D Multijet 114 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 D Multijet 4x4 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 D Multijet 4x4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| JEEP — COMPASS (MP, M6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 MultiAir 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 MultiAir Привод на все колеса 170 л.с. | 2017–н.в. |
| JEEP — RENEGADE VAN (BU, B1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 E-torQ 110 л.с. | 2014–2018 |
| JEEP — RENEGADE вездеход закрытый (BU) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 136 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CRD 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 21 002 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-10080, 1500549, 1512-4280, 153071762357, 1694140780, 18646, 18646, 20-09-927, 20927, 212 321 0026, 26-1581, 2638466, 28.0002-0489.2, 30.677.00, 36JE024, 48508, 50014702, 51977574, 585818, 600 537, 60015, 68247339AA, 70 94 8508, 71-01788-SX, 8A0642 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500x, Renegade |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 68 |
| Довжина [мм] | 208 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 188 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 683,35 ₴







