
Фільтр повітряний MB C-class (W204)/E-class (W212)/SLK 1.8 M271 09-16, Mann Filter C 3210
906,98 ₴
- В наявності
- Код: C 3210
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB C-class (W204)/E-class (W212)/SLK 1.8 M271 09-16, Mann Filter C 3210. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 3210
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 3210 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS (W204) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 180 CGI (204.049) 156 л.с. | 2007–н.в. |
| C 200 CGI (204.048) 184 л.с. | 2007–н.в. |
| C 200 Kompressor (204.041) 184 л.с. | 2007–н.в. |
| C 250 CGI (204.047) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS T-Model (S204) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 180 CGI (204.249) 156 л.с. | 2009–н.в. |
| C 200 CGI (204.248) 184 л.с. | 2007–н.в. |
| C 200 Kompressor (204.241) 184 л.с. | 2007–н.в. |
| C 250 CGI (204.247) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS купе (C204) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 180 (204.349) 156 л.с. | 2011–н.в. |
| C 200 CGI (204.348) 184 л.с. | 2011–н.в. |
| C 250 (204.347) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W212) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 CGI (212.048, 212.148) 184 л.с. | 2009–н.в. |
| E 250 CGI (212.047, 212.147) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S212) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 CGI (212.248) 184 л.с. | 2009–н.в. |
| E 250 CGI (212.247) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS кабрио (A207) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 CGI (207.448) 184 л.с. | 2010–н.в. |
| E 250 CGI (207.447) 204 л.с. | 2010–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS купе (C207) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 CGI (207.348) 184 л.с. | 2010–н.в. |
| E 250 CGI (207.347) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SLK (R172) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 (172.448) 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 250 (172.447) 204 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 3210 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 012 321 0015, 02.14.141, 108976, 1500552, 1512-4134, 153071760469, 1667447180, 1711415, 18502, 18502, 2133720, 26-1279, 271 094 03 04, 30.A60.00, 3210-LF-PCS-MS, 409 151, 50014284, 585486, 60795, 703105101, 71-01129-SX, 8A0458, A 271 094 03 04, A0466 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 314 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 314 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 146 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 906,98 ₴





