Топ

Фільтр повітряний MB C-class (W203)/E-class (W210) 2.2CDI OM611/2.7CDI OM612 00-07, Mann Filter C 38 145
793,18 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 38 145
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB C-class (W203)/E-class (W210) 2.2CDI OM611/2.7CDI OM612 00-07, Mann Filter C 38 145. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 38 145
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 38 145 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS (W203) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 CDI 102 л.с. | 2001–2007 |
| C 200 CDI (203.004) 116 л.с. | 2000–2007 |
| C 220 CDI (203.006) 136 л.с. | 2000–2007 |
| C 220 CDI (203.006) 143 л.с. | 2000–2007 |
| C 270 CDI (203.016) 170 л.с. | 2000–2007 |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS Coupe Sport (CL203) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 220 CDI (203.706) 143 л.с. | 2001–2008 |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS T-Model (S203) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 CDI (203.204) 116 л.с. | 2001–2007 |
| C 200 CDI (203.204, 203.207) 102 л.с. | 2001–2007 |
| C 220 CDI (203.206) 143 л.с. | 2001–2007 |
| C 270 CDI (203.216) 170 л.с. | 2001–2007 |
| MERCEDES-BENZ — CLK (C209) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 270 CDI (209.316) 170 л.с. | 2002–2009 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W210) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 CDI (210.007) 116 л.с. | 1999–2002 |
| E 220 CDI (210.006) 143 л.с. | 1999–2002 |
| E 270 CDI (210.016) 170 л.с. | 1999–2002 |
| E 320 CDI (210.026) 197 л.с. | 1999–2002 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS Break (S210) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 220 T CDI (210.206) 143 л.с. | 1999–2003 |
| E 270 T CDI (210.216) 170 л.с. | 1999–2003 |
| E 320 T CDI (210.226) 197 л.с. | 1999–2003 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS c бортовой платформой/ходовая часть (VF210) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 270 CDI (210.616) 170 л.с. | 1999–2002 |
| MERCEDES-BENZ — G-CLASS (W461) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| G 270 CDI 156 л.с. | 2003–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — G-CLASS (W463) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| G 270 CDI (463.322, 463.323) 156 л.с. | 2001–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W163) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 270 CDI (163.113) 163 л.с. | 1999–2005 |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W220) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S 320 CDI (220.026, 220.126) 197 л.с. | 1999–2002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 38 145 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 012 321 0000, 02.14.149, 1 457 433 065, 1318601400, 1500083, 1512-2981, 152071761671, 16633, 16633, 1711460, 180067810, 2133191, 26-0027, 28.0002-0036.2, 30.148.00, 31416, 36ME004, 38145-LF-PCS-MS, 400 520, 50013435, 50013435/3, 585066, 60852 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 378 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, G-Class, C-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 56 |
| Довжина 1 [мм] | 307 |
| Довжина [мм] | 378 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина 1 [мм] | 120 |
| Ширина [мм] | 156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 793,18 ₴





