Топ

Фільтр повітряний Daewoo Lanos 1.4-1.6 97-10/Nexia 1.5 08-, Mann Filter C 2229
318,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 2229
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Daewoo Lanos 1.4-1.6 97-10/Nexia 1.5 08-, Mann Filter C 2229.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| DAEWOO | LANOS (KLAT) | 1.4 75 л.с. (1997-н.в.) | 1997–н.в. |
| DAEWOO | LANOS (KLAT) | 1.5 86 л.с. (1997-н.в.) | 1997–н.в. |
| DAEWOO | LANOS (KLAT) | 1.6 16V 106 л.с. (1997-н.в.) | 1997–н.в. |
| DAEWOO | LANOS (KLAT) | 1.5 99 л.с. (1997-1999) | 1997–1999 |
| DAEWOO | LANOS седан (KLAT) | 1.4 75 л.с. (1997-н.в.) | 1997–н.в. |
| DAEWOO | LANOS седан (KLAT) | 1.5 86 л.с. (1997-н.в.) | 1997–н.в. |
| DAEWOO | LANOS седан (KLAT) | 1.6 16V 106 л.с. (1997-н.в.) | 1997–н.в. |
| DAEWOO | NEXIA седан | 1.5 80 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| ZAZ | LANOS седан | 1.4 75 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| ZAZ | LANOS седан | 1.4 (TA69W0) 101 л.с. (2011-2017) | 2011–2017 |
| ZAZ | LANOS седан | 1.5 86 л.с. (2004-2017) | 2004–2017 |
| ZAZ | LANOS седан | 1.5 16V (TF695010) 109 л.с. (2011-2017) | 2011–2017 |
| ZAZ | LANOS седан | 1.6 16V 106 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| ZAZ | LANOS Наклонная задняя часть | 1.4 75 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| ZAZ | LANOS Наклонная задняя часть | 1.5 86 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| ZAZ | LANOS Наклонная задняя часть | 1.6 16V 106 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| ZAZ | LANOS Наклонная задняя часть | 1.4 (TA48WP) 101 л.с. (2011-2017) | 2011–2017 |
| ZAZ | LANOS Наклонная задняя часть | 1.5 16V (TF485P10) 109 л.с. (2011-2017) | 2011–2017 |
| ZAZ | LANOS PICK-UP | 1.4 75 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| ZAZ | LANOS PICK-UP | 1.5 86 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| ZAZ | SENS | 1.3 71 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| ZAZ | SENS | 1.3 LPG 65 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| ZAZ | SENS Наклонная задняя часть (TF_) | 1.3 71 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| FSO | LANOS седан | 1.6 16V 106 л.с. (2004-2008) | 2004–2008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 2229 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 963, 121-20030, 140-4105, 1500386, 1512-2104, 153071762520, 1718330, 1718330, 20-03-385, 20385, 2133243, 2229-LF-PCS-MS, 26-0224, 28.0002-0116.2, 30.102.00, 50014109, 585232, 60502, 71-01065-SX, 8A0463, 96 182 220, A10001, A1322, A140007 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 212 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Висота | 39 мм |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Lanos, Nexia, Sens |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 39 |
| Довжина [мм] | 212 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 203 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318,86 ₴





