
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Nissan Micra 02-10/Note 06-13, Febi Bilstein 22867
303,89 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22867
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Nissan Micra 02-10/Note 06-13, Febi Bilstein 22867. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22867
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22867 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — CUBE (Z12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V 110 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — MARCH III (K12) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 16V 65 л.с. | 2003–2010 |
| 1.2 16V 65 л.с. | 2003–2010 |
| 1.2 16V 80 л.с. | 2003–2010 |
| 1.4 16V 88 л.с. | 2003–2010 |
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2003–2010 |
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–2010 |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2005–2010 |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–2010 |
| 160 SR 110 л.с. | 2005–2010 |
| NISSAN — MICRA C+C (K12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 160 SR 110 л.с. | 2005–н.в. |
| NISSAN — NOTE (E11) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 LPG 88 л.с. | 2006–2013 |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2006–н.в. |
| NISSAN — NV200 EVALIA (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dci 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dci 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 16V 110 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — NV200 фургон (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dci 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dci 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 16V 110 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — TIIDA Наклонная задняя часть (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2007–2011 |
| 1.8 106 л.с. | 2007–2011 |
| 1.8 126 л.с. | 2007–2011 |
| NISSAN — TIIDA седан (SC11X) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 106 л.с. | 2007–2011 |
| 1.8 126 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22867 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-02385, 0201-134, 10235, 17997AP, 18.SB.268, 18981, 21042, 2200040, 2256047, 251T0457, 2539, 270612, 36-14 610 0002, 37-07236-5, 391970, 4040201000, 4100013, 411074, 43NI217, 5102222, 514852, 52024408, 54570-AX600, 57-04201, 590420, 700 290, 7047 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 28 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.170 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 28 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 53 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303,89 ₴



