
Підшипник маточини (передньої) Skoda Octavia -03/VW Bora/Golf IV/Amulet (40x74x40), Febi Bilstein 14250
893,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14250
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини (передньої) Skoda Octavia -03/VW Bora/Golf IV/Amulet (40x74x40), Febi Bilstein 14250. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
14250
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
14250 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8L1) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2003 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2003 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1998–2003 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2001 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2003 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2003 |
| 1.9 TDI quattro 130 л.с. | 2000–2003 |
| S3 224 л.с. | 2001–2003 |
| S3 quattro 210 л.с. | 1999–2002 |
| AUDI — TT (8N3) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2002–2006 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T quattro 224 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T quattro 240 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2005–2006 |
| 3.2 VR6 quattro 250 л.с. | 2003–2006 |
| AUDI — TT Roadster (8N9) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 180 л.с. | 1999–2006 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2001–2006 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T quattro 224 л.с. | 1999–2006 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 2000–2006 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2005–2006 |
| 3.2 VR6 quattro 250 л.с. | 2003–2006 |
| SKODA — OCTAVIA (1U2) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 60 л.с. | 1999–2001 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| 1.6 75 л.с. | 1996–2004 |
| 1.6 101 л.с. | 1997–2007 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2010 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.8 T 4x4 150 л.с. | 2001–2006 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1997–2003 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2006 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 116 л.с. | 1999–2007 |
| RS 1.8 T 180 л.с. | 2001–2006 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1U5) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 101 л.с. | 1998–2007 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2010 |
| 1.8 20V 125 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1998–2010 |
| 1.8 T 4x4 150 л.с. | 2001–2006 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1998–2003 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1998–2006 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1998–2010 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 4x4 90 л.с. | 1999–2006 |
| 1.9 TDI 4x4 100 л.с. | 2000–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 14250 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 002-51-10033, 01.072, 07.32.027, 100 498 0048, 101113, 101113L, 10-1173, 108 320, 110083210, 111 891, 1141300210, 1221307, 141-03-002, 16171, 1681942580, 19-1595, 1J0 407 625, 1J0 498 625, 1J0 498 625, 1J0 498 625, 1J0 498 625, 1J0 498 625 A |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Конструктивні особливості | З осьовою гайкою |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.768 кг |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з гайкою хвостовика моста |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | із захисним кільцем |
| Конструкція підшипника | радіально-упірний кульковий підбивник |
| Зовнішній діаметр [мм] | 74 |
| Ширина [мм] | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893,94 ₴



