
Втулка стабілізатора (переднього) Nissan Serena 92-, Febi Bilstein 42525
255,18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 42525
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора (переднього) Nissan Serena 92-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 42525 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 4239833, 4239833, 54613-1C403, 54613-1C404, 54613-1C423, 65-12936, 72421, 74716, 75-27424, 82 94 2525, 89-74068-SX, ADN18039, EMB7564, J4261009, WG2037614 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.039 кг |
| Довжина [мм] | 48 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 48 |
| Ширина [мм] | 28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255,18 ₴




