
Ролик генератора (натяжний) Fiat Ducato 2.3JTDM 06-, Febi Bilstein 177979
1 502,79 ₴
- В наявності
- Код: 177979
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик генератора (натяжний) Fiat Ducato 2.3JTDM 06-, Febi Bilstein 177979. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
177979
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
177979 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (250) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 120 Multijet 2,3 D 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 140 Multijet 2,3 D 140 л.с. | 2019–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 160 Multijet 2,3 D 160 л.с. | 2019–н.в. |
| 180 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| FIAT — DUCATO автобус (250) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 4x4 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 140 Multijet 2,3 D 140 л.с. | 2019–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 4x4 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 160 Multijet 2,3 D 160 л.с. | 2019–н.в. |
| 180 Multijet 2,3 D 177 л.с. | 2019–н.в. |
| FIAT — DUCATO фургон (250) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 120 Multijet 2,3 D 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 4x4 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 140 Multijet 2,3 D 140 л.с. | 2019–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 4x4 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 160 Multijet 2,3 D 160 л.с. | 2019–н.в. |
| 180 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| IVECO — DAILY c бортовой платформой/ходовая часть (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 33S12, 35S12, 35C12 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 33S14, 35S14, 35C14 136 л.с. | 2016–н.в. |
| 33S16, 35S16, 35C16 156 л.с. | 2016–н.в. |
| IVECO — DAILY фургон/универсал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 33S12, 35S12, 35C12 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 33S14, 35S14, 35C14 136 л.с. | 2016–н.в. |
| 33S16, 35S16, 35C16 156 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 177979 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 03-1665, 33 10 4393, 5 0433 4710, 500697, 504334710, 58 0271 6245, 5802716245, 8641 102050, RNK-FT-024, T36863, WG2198561, WG2230678 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 53 мм |
| Зовнішній діаметр | 69 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Iveco, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.445 кг |
| Діаметр точок кріплення [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 69 |
| Ширина [мм] | 53 |
| Ширина опорної поверхні ролика [мм] | 34 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 502,79 ₴



