
Сайлентблок балки (задньої) Audi А4 1.6-2.8 TDI 94-01, Febi Bilstein 14154
720,22 ₴
- В наявності
- Код: 14154
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки (задньої) Audi А4 1.6-2.8 TDI 94-01, Febi Bilstein 14154. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
14154
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
14154 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (31) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2000 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 quattro 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 Di 75 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI quattro 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI quattro 116 л.с. | 2000–2000 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.6 139 л.с. | 1996–1997 |
| 2.6 150 л.с. | 1995–2000 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 190 л.с. | 1999–2000 |
| 2.8 174 л.с. | 1995–1997 |
| 2.8 193 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 quattro 190 л.с. | 1999–2000 |
| 2.8 quattro 174 л.с. | 1995–1997 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1996–2001 |
| AUDI — A4 Avant (8D5, B5) (26) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2001 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2001 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2001 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 quattro 115 л.с. | 1995–2001 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2001 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2001 |
| 1.9 DUO 90 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2001 |
| 1.9 TDI quattro 110 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI quattro 115 л.с. | 2000–2001 |
| 2.4 165 л.с. | 1997–2001 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2001 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2001 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2001 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2001 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2001 |
| 2.6 150 л.с. | 1996–2001 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1996–2001 |
| 2.8 193 л.с. | 1996–2001 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1996–2001 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14154 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-22895, 05352, 07.32.006, 100 501 0019, 104 429, 110044510, 1150102000, 1216235, 1216236, 17524, 17705 01, 17705-PCS-MS, 2307-0213, 32 79 0018, 33902, 35022, 411690, 4230403, 4230404, 461262, 501030, 50419, 510199, 51072, 52035609, 590115, 72-0645 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12.3 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 56.4 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.2 кг |
| Внутрішній діаметр | 12,3 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 56,4 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 101 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720,22 ₴



