
Сайлентблок важеля (заднього) Opel Combo 11-18, Febi Bilstein 171312
2 203,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 171312
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (заднього) Opel Combo 11-18, Febi Bilstein 171312. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
171312
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
171312 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — DOBLO Combi (152, 263) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.3 D Multijet (263AXU1A) 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 Natural Power 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet | 2015–н.в. |
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet (263AXE1B) 100 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D Multijet 135 л.с. | 2010–н.в. |
| FIAT — DOBLO c бортовой платформой/ходовая часть (263_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.3 D Multijet (263.HXT1A, 263.YXT1A) 80 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.3 D Multijet (263.HXU1A, 263.YXU1A) 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 Natural Power 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 D Multijet (263.HXN1B, 263.YXN1B) 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D Multijet 135 л.с. | 2010–н.в. |
| FIAT — DOBLO Фургон/универсал (263_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 80 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.3 D Multijet (263WXU1A) 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 Natural Power 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 100 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet (263.WXN1B, 263.ZXN1B) 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D Multijet 135 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — COMBO Tour (X12) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 CDTI (C26, D26, E26, C05) 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 95 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CNG 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CDTI | 2015–н.в. |
| 1.6 CDTI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CDTI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (X12) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 CDTI (B05) 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 95 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CNG 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CDTI | 2015–н.в. |
| 1.6 CDTI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CDTI 101 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CDTI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 135 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 171312 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-01008, 04 23 097, 04 23 097 SK, 04 23 102, 04 23 102 SK, 04 23 111, 04 23 111 SK, 04 23 117, 04 23 117 SK, 04 23 133, 04 23 133 SK, 04 23 139, 04 23 139 SK, 1409, 2256200, 33 10 0837, 4 23 097 SK, 4 23 102 SK, 4 23 111 SK, 4 23 117 SK, 4 23 133 SK |
| Стан | Новий |
| Довжина | 221 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Ширина | 50 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.7 кг |
| Довжина [мм] | 221 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 50 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 49 |
| Ширина [мм] | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 203,15 ₴





