
Сайлентблок ресори (передньої) Ford Transit 06-14 350S (RWD) (односкатн.), Febi Bilstein 173407
520,01 ₴
- Готово до відправки
- Код: 173407
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок ресори (передньої) Ford Transit 06-14 350S (RWD) (односкатн.), Febi Bilstein 173407. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
173407
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
173407 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT TOURNEO (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 131 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 85 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 16V 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.3 16V CNG [RWD] 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.3 16V LPG [RWD] 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 TDCi 200 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 85 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 135 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 TDCi 200 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — TRANSIT фургон (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 TDCi 85 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 TDCi 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 TDCi 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 TDCi 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi [RWD] 155 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 16V 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.3 16V CNG [RWD] 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.3 16V LPG [RWD] 145 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 TDCi 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 TDCi 200 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 173407 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1 431 075, 1 720 483, 33 10 1776, 516427, 6C115781BA, 6C115781BB, BU2396, C9413 |
| Матеріал | Гума/метал |
| Довжина | 34 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 84 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.224 кг |
| Сторона встановлення | спереду |
| Довжина [мм] | 34 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 84 |
| Внутрішній діаметр | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520,01 ₴




