
Втулка стабілізатора (заднього/внутрішня) VW Sharan 1.8T/2.8 95-10 (d=20.6mm), Febi Bilstein 27330
102,83 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27330
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (заднього/внутрішня) VW Sharan 1.8T/2.8 95-10 (d=20.6mm), Febi Bilstein 27330. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
27330
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
27330 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (WGR) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2006 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2006 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2003–2006 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 i 116 л.с. | 1995–2006 |
| 2.3 16V 146 л.с. | 1997–2006 |
| 2.3 16V 140 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 i V6 174 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 i V6 4x4 174 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 V6 204 л.с. | 2000–2006 |
| FORD — GALAXY MK I VAN (WGR) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDi 90 л.с. | 1996–2006 |
| 1.9 TDi 116 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 116 л.с. | 1996–2006 |
| SEAT — ALHAMBRA (7V8, 7V9) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 131 л.с. | 2002–2008 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2007 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 2000–2010 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1996–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| SEAT — ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 116 л.с. | 1996–2010 |
| TDI 110 л.с. | 1997–2002 |
| TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| VW — SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2010 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2010 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 2000–2010 |
| 2.0 115 л.с. | 1995–2010 |
| 2.0 LPG 115 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.8 V6 24V 204 л.с. | 2000–2010 |
| 2.8 V6 24V 4motion 204 л.с. | 2000–2010 |
| 2.8 VR6 174 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 VR6 Syncro 174 л.с. | 1996–2000 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27330 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 035-00021, 04618, 1 001 713, 109 699, 110002010, 114 615 0001, 1214099, 23022, 2305-0904, 2306193, 30 92 7330, 35503, 37750, 411650, 4644, 49120406, 519409, 52062009, 54122, 60742, 65-12338, 7 201 720, 72-3857, 751865, 75-26888, 79-00545-SX |
| Стан | Новий |
| Ширина | 34 мм |
| Матеріал | Гума |
| Внутрішній діаметр | 20.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.030 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 34 |
| Сторона встановлення | всередині |
| Ширина [мм] | 34 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102,83 ₴






