
Сайлентблок важеля (переднього/зверху/спереду/ззаду) Audi Q7/VW Touareg 02-15, Febi Bilstein 31344
272,61 ₴
- В наявності
- Код: 31344
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/зверху/спереду/ззаду) Audi Q7/VW Touareg 02-15, Febi Bilstein 31344. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31344
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31344 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q7 (4L) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2006–2010 |
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 TDI 224 л.с. | 2009–2012 |
| 3.0 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI 272 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 280 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 FSI 280 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 TDI 326 л.с. | 2007–2009 |
| 4.2 TDI 340 л.с. | 2009–н.в. |
| 6.0 TDI 500 л.с. | 2008–н.в. |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 220 л.с. | 2002–2006 |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2004–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 310 л.с. | 2002–2006 |
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31344 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-00280, 06601, 07.31.089, 100 610 0015, 1100069, 110047310, 112 866, 1140208000, 1215731, 1526, 17851, 21128, 2301-006, 2307-1328, 23298AP, 251T0238, 2674, 270840, 30 93 1344, 35033 01, 35033-PCS-MS, 37-06094-5, 37880, 392874, 411256, 44071707201 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.07 кг |
| Внутрішній діаметр | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Товщина (мм) | 43 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272,61 ₴



