
Втулка важеля (заднього/спереду) Mitsubishi Pajero 90-04 (повздовжнього), Febi Bilstein 41145
213,52 ₴
- В наявності
- Код: 41145
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка важеля (заднього/спереду) Mitsubishi Pajero 90-04 (повздовжнього), Febi Bilstein 41145. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
41145
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
41145 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — MONTERO (V3_W, V2_W, V4_W) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 4WD (V24C, V24W) 99 л.с. | 1990–1999 |
| 2.8 TD (V46W) 125 л.с. | 1994–1999 |
| 3.0 V6 24V (V43W, V23W) 181 л.с. | 1994–1997 |
| 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C) 150 л.с. | 1990–1995 |
| 3.5 V6 24V (V25W, V45W) 208 л.с. | 1994–1999 |
| MITSUBISHI — MONTERO Вездеход открытый (V2_W, V4_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 4WD (V24C, V24W) 99 л.с. | 1990–2000 |
| 3.0 V6 (V23W, v43W, V23C) 150 л.с. | 1990–1995 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 41145 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 251T0249, 37-26787, 512861, 57-12231, 80 94 1145, 87-72027-SX, ADC48059, C9479, DSS1918, GM-1024, J4245102, J55037AYMT, MB809388, SCR-5520, SCR-5565, WG2254469, ZTT-MS-003H, 512861, SCR-5565 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Місце встановлення | Задня права |
| Тип кріплення | Гумове |
| Сумісність з моделлю | Proudia/Dignity, Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.06 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Тип встановлення | Гумова опора |
| Товщина (мм) | 27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213,52 ₴



