
Фільтр повітряний Mitsubishi Canter 3.0 11-, Febi Bilstein 104502
1 488,03 ₴
- В наявності
- Код: 104502
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi Canter 3.0 11-, Febi Bilstein 104502. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
104502
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
104502 (FEBI)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 104502 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | ADC42265, BFA2677, HP 4674, MA-461, MA-461, ME422880, ME422880, ML242294, ML242294, WG2218097 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Висота | 125 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.55 кг |
| Висота [мм] | 125 |
| Довжина [мм] | 250 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 148 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 488,03 ₴




