
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Opel Astra H 04-, Febi Bilstein 23762
509,99 ₴
- В наявності
- Код: 23762
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Opel Astra H 04-, Febi Bilstein 23762. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
23762
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
23762 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA H (L48) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2004 |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 200 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 240 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 EcoTec (L70) 116 л.с. | 2006–2010 |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 EcoTec (L70) 103 л.с. | 2004–2004 |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 LPG 116 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 200 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — MERIVA B (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 LPG 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CDTI 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI (75) 110 л.с. | 2014–2017 |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 23762 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-00398, 024439582, 024439582, 03 52 324, 05893, 110152110, 1215045, 1215722, 1240200400, 16574AP, 1848, 19.SB.516, 2000035, 206 973, 21108, 21652926, 2256097, 2307-0548, 235654, 24439582, 24439582, 2509, 251T0456, 270667, 2824M-PCS-MS, 3 52 324 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.253 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509,99 ₴



