
Втулка стабілізатора (переднього) Hyundai Tucson/ Kia Sportage 04- (d=24mm), Febi Bilstein 41588
175,40 ₴
- В наявності
- Код: 41588
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Hyundai Tucson/ Kia Sportage 04- (d=24mm), Febi Bilstein 41588. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
41588
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
41588 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TUCSON (JM) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 120 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 LPG 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 150 л.с. | 2009–2010 |
| KIA — SPORTAGE (JE_, KM_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 4WD 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 113 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 16V 141 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 41588 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 27611AP, 36514, 52159, 54813-2E100, 54813-2E100, 70701, 72-2928, 89-53031-SX, 91 94 1588, A52-1128, ADG08074, EMB7357, J4260519, KI-SB-10619, WG2039272, WG2254807, ZGS-HY-506, SBS-4050 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 48.5 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 53 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.068 кг |
| Довжина [мм] | 48,5 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 48 |
| Ширина [мм] | 53 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175,40 ₴




