
Сайлентблок важеля (заднього) Audi A2 1.4Tdi 00-05/Seat Ibiza 1.9TDI Cupra 04-08, Febi Bilstein 39091
444,60 ₴
- В наявності
- Код: 39091
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього) Audi A2 1.4Tdi 00-05/Seat Ibiza 1.9TDI Cupra 04-08, Febi Bilstein 39091. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
39091
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
39091 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A2 (8Z0) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 39091 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-00815, 17459, 1859, 251T0237, 270689, 27134 01, 27134-PCS-MS, 30 93 9091, 412650, 49403109, 502460, 52004308, 800367, 837629, 87-07352-SX, 88-179-A, 8Z0 407 183, BSG 90-700-274, F8-7447, SKTA-1060238, WG1923312, WG2253801, 829 0287 10 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 62 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Ширина | 41 мм |
| Діаметр внутрішній | 18.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 64.6 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 18,3 |
| Довжина [мм] | 62 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 64,6 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Товщина (мм) | 41 |
| Ширина [мм] | 41 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444,60 ₴




