
Сайлентблок ресори (задньої/серьга) Iveco -00, Febi Bilstein 15082
251,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 15082
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок ресори (задньої/серьга) Iveco -00, Febi Bilstein 15082. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
15082
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
15082 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| IVECO — DAILY II c бортовой платформой/ходовая часть (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 30-10 103 л.с. | 1998–1999 |
| 30-8 82 л.с. | 1992–1998 |
| 30-8 84 л.с. | 1998–1999 |
| 35-10 109 л.с. | 1989–1996 |
| 35-10 103 л.с. | 1989–1996 |
| 35-10 103 л.с. | 1996–1999 |
| 35-12 116 л.с. | 1990–1996 |
| 35-12 122 л.с. | 1996–1999 |
| 35-8 82 л.с. | 1989–1998 |
| 35-8 84 л.с. | 1998–1999 |
| 40-10 W 4x4 103 л.с. | 1997–1999 |
| 49-10 103 л.с. | 1996–1999 |
| 49-12 116 л.с. | 1990–1996 |
| 49-12 122 л.с. | 1996–1999 |
| 59-12 116 л.с. | 1991–1996 |
| IVECO — DAILY II автобус (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 40-10 103 л.с. | 1996–1999 |
| A 45-10 103 л.с. | 1996–1999 |
| A 45-12 116 л.с. | 1990–1996 |
| IVECO — DAILY II фургон/универсал (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 30-10 103 л.с. | 1997–1999 |
| 30-10 C 103 л.с. | 1997–1999 |
| 30-8 82 л.с. | 1989–1998 |
| 30-8 V 84 л.с. | 1998–1999 |
| 35-10 103 л.с. | 1989–1998 |
| 35-10 109 л.с. | 1989–1998 |
| 35-10 103 л.с. | 1996–1999 |
| 35-12 122 л.с. | 1995–1999 |
| 35-12 116 л.с. | 1990–1996 |
| 35-8 82 л.с. | 1991–1998 |
| 35-8 84 л.с. | 1998–1999 |
| 40-10 4x4 103 л.с. | 1997–1999 |
| 49-12 V 116 л.с. | 1990–1996 |
| 49-12 V 122 л.с. | 1996–1999 |
| 59-12 V 116 л.с. | 1991–1996 |
| IVECO — DAILY III c бортовой платформой/ходовая часть (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35 C 10 V , 35 S 10 V (AMJA11A1, AMJA14A1, AMJA64A1...) 95 л.с. | 2002–н.в. |
| 35 C 12 , 35 S 12 (AEKA14A1, AEKA14AA, AEKA64A1...) 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 35 C 14 136 л.с. | 2004–2006 |
| 35 C 15 146 л.с. | 2001–н.в. |
| 35 C 17, 35 S 17 166 л.с. | 2005–2006 |
| 35 C 9, 35 S 9 90 л.с. | 2001–2006 |
| 35 S 11,35 C 11 (A2FC13AA, A6FBU4AB, A2NB14A1, A2ND13A1...) 106 л.с. | 1999–н.в. |
| 35 S 13,35 C 13 125 л.с. | 1999–н.в. |
| 35 S 9,35 C 9 84 л.с. | 1999–н.в. |
| 50 C 11 106 л.с. | 1999–н.в. |
| 50 C 13 125 л.с. | 1999–н.в. |
| 50 C 14 136 л.с. | 2004–2006 |
| 50 C 15 146 л.с. | 2001–н.в. |
| 50 C 17 166 л.с. | 2004–2006 |
| IVECO — DAILY III фургон/универсал (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 CNG 105 л.с. | 1999–н.в. |
| 35 C 12 V, 35 S 12 V (AGKA43A2, AGKB43A2, AGKB46A2...) 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 35 C 14 136 л.с. | 2004–2006 |
| 35 C 17, 35 S 17 166 л.с. | 2005–2006 |
| 35 S 11 V,35 C 11 V 106 л.с. | 1999–н.в. |
| 35 S 13 V,35 C 13 V 125 л.с. | 1999–н.в. |
| 35 S 15 V, 35 C 15 V (A6HCV3B2, A6HBV4B2, A6HC41B2...) 146 л.с. | 2002–н.в. |
| 35 S 9 V,35 C 9 V 84 л.с. | 1999–н.в. |
| 50 C 11 106 л.с. | 1999–н.в. |
| 50 C 13 125 л.с. | 1999–н.в. |
| 50 C 14 136 л.с. | 2004–2006 |
| 50 C 15 146 л.с. | 2001–2006 |
| 50 C 17 166 л.с. | 2004–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 15082 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 9380 8935, 009380 8935, 09380 8935, 28992, 4233375, 53 91 5082, 5663, 7.11045, 730006, 9380 8935, BRS8935, 214 610 0028, 28992 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 16.5 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.15 кг |
| Внутрішній діаметр | 16,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251,70 ₴


