
Втулка стабілізатора (переднього) MB Vito (W639) 09- (d=25mm), Febi Bilstein 104596
301,67 ₴
- В наявності
- Код: 104596
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора (переднього) MB Vito (W639) 09- (d=25mm), Febi Bilstein 104596. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
104596
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
104596 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — VIANO (W639) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.7 (639.811, 639.813, 639.815) 224 л.с. | 2004–2007 |
| CDI 2.0 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.81 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 3,0 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.5 258 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.7 231 л.с. | 2004–н.в. |
| CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| CDI 2.0 109 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.0 116 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 136 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 136 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.2 150 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.2 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 150 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 3.0 224 л.с. | 2010–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO / MIXTO фургон (W639) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDi 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 123 (639.603) 231 л.с. | 2004–2008 |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO автобус (W639) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDI 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 109 CDI 4x4 95 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI (639.701) 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 123 231 л.с. | 2004–н.в. |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 104596 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 02.30.317, 10 10 4596, 2306357, 24506, 412414, 540217, 639 323 08 85, 639 323 13 85, 639 323 20 85, 850809, A639 323 08 85, A639 323 13 85, A639 323 20 85, AWS1622, BSG 60-700-195, R53340, WG2026315, WG2240894, 201043, 02.30.317, BG1329, BG1310 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 49 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.083 кг |
| Довжина [мм] | 53 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 49 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 53 |
| Ширина [мм] | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301,67 ₴



