
Фільтр повітряний Opel Combo 1.7D 01-, Febi Bilstein 30992
324,24 ₴
- В наявності
- Код: 30992
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Opel Combo 1.7D 01-, Febi Bilstein 30992. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30992
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30992 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — COMBO Tour (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 94 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 16V 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 CNG 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 16V 94 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — CORSA B (73_, 78_, 79_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 i 12V 54 л.с. | 1996–2000 |
| OPEL — CORSA C (F08, F68) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 58 л.с. | 2000–2009 |
| 1.0 60 л.с. | 2003–2009 |
| 1.2 75 л.с. | 2000–2009 |
| 1.2 Twinport 80 л.с. | 2004–2009 |
| 1.3 CDTI 70 л.с. | 2003–2009 |
| 1.4 90 л.с. | 2000–2009 |
| 1.4 Twinport 90 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 DI 65 л.с. | 2000–2009 |
| 1.7 DTI 75 л.с. | 2000–2009 |
| 1.8 125 л.с. | 2000–2009 |
| OPEL — CORSA C фургон (F08, W5L) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 16V 75 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2000–н.в. |
| OPEL — MERIVA (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V Twinport 90 л.с. | 2004–2010 |
| 1.4 16V Twinport LPG 90 л.с. | 2004–2010 |
| 1.6 87 л.с. | 2003–2010 |
| 1.6 105 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2003–2006 |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2003–2010 |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2006–2010 |
| 1.8 125 л.с. | 2003–2010 |
| OPEL — TIGRA TwinTop (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30992 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 009196120, 009196120, 009196121, 009196121, 08 34 117, 08 34 157, 08 34 159, 08 35 626, 08 35 633, 090543515, 090543515, 09129747, 09196120, 09196120, 09196120, 09196121, 09196121, 09196121, 093181955, 093181955, 093193036, 093193036, 093193038 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Meriva, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.285 кг |
| Висота [мм] | 41 |
| Довжина [мм] | 290 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 207 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324,24 ₴







