
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду Fiat 500X 14-, Febi Bilstein 175757
1 598,36 ₴
- В наявності
- Код: 175757
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду Fiat 500X 14-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 175757 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-00334, 214 610 0048, 271662, 33 10 3072, 412939, 51939751, 51939751, 51939751 SK3, 51939751 SK3, 51939754, 51939754, 51939754 S1, 51939754 S1, 51939755, 51939755, 51939755 SK3, 51939755 SK3, 51959820, 51959820, 51959820 SK3, 51959820 SK3, 51961341 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 18.4 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 69.2 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Jeep, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.287 кг |
| Внутрішній діаметр | 18,4 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з комплектом болтів |
| Зовнішній діаметр [мм] | 69,2 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 66 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 598,36 ₴








