
Диск гальмівний (задній) Skoda Superb/VW Passat 96-08 (245x10mm), Febi Bilstein 9075
1 121,80 ₴
- В наявності
- Код: 9075
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (задній) Skoda Superb/VW Passat 96-08 (245x10mm), Febi Bilstein 9075. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
9075
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
9075 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — 100 (4A, C4) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 100 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 E 115 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 E 16V 140 л.с. | 1992–1994 |
| 2.0 E quattro 115 л.с. | 1990–1992 |
| 2.3 E 134 л.с. | 1990–1994 |
| 2.3 E quattro 134 л.с. | 1990–1994 |
| 2.4 D 82 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TDI 115 л.с. | 1990–1994 |
| VW — PASSAT (3B2) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 2.0 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.8 V6 193 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 V6 180 л.с. | 1997–1999 |
| 2.8 V6 190 л.с. | 1999–2000 |
| VW — PASSAT (3B3) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2005 |
| 2.3 V5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2005 |
| 2.8 190 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 193 л.с. | 2002–2003 |
| VW — PASSAT Variant (3B5) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 2.0 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.8 V6 193 л.с. | 1997–2000 |
| 2.8 V6 180 л.с. | 1997–1999 |
| 2.8 V6 190 л.с. | 1999–2000 |
| VW — PASSAT Variant (3B6) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2005 |
| 2.3 VR5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2005 |
| 2.8 190 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 193 л.с. | 2000–2005 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9075 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.35.092, 08.5743.11, 08.5743.14, 103 757, 103642, 115 523 0015, 115 523 0015/PD, 120017610, 14475 E, 14475 V, 14536 03, 15711, 15711C, 16099, 186294, 19-0684, 19-0684MAX, 19-0684SPORT, 204744, 2143089, 231-04-002, 24.0110-0201.1, 24.0310-0201.1 |
| Стан | Новий |
| Діаметр маточини | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 3.62 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 244,4 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 63,9 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 121,80 ₴


