
Сайлентблок важеля (заднього/плаваючий) Opel Vectra B 95-03, Febi Bilstein 17376
502,64 ₴
- В наявності
- Код: 17376
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (заднього/плаваючий) Opel Vectra B 95-03
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 17376 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 04 23 121, 0401517, 04388, 090495584, 090496700, 090496700, 110152910, 11OP00, 1250301500, 14711-PCS-MS, 19.SB.514, 21652939, 2307-0256, 2352, 25126, 251T0025, 36176, 391561, 4 23 121, 40 79 0018, 4231617, 45 67 244, 48 362 01, 48 362 19, 480530 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 52 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Vectra, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.297 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 45 |
| Сторона встановлення | ззаду |
| Ширина [мм] | 52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502,64 ₴


