
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) VW T4 96-03, Febi Bilstein 5290
239,42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5290
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) VW T4 96-03, Febi Bilstein 5290. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
5290
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
5290 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 115 л.с. | 1999–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.8 VR6 140 л.с. | 1996–2000 |
| VW — EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1996–2003 |
| 2.8 VR 6 140 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 VR6 204 л.с. | 2000–2003 |
| VW — EUROVAN IV фургон (70XA) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI 151 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.8 VR6 140 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 VR6 204 л.с. | 2000–2003 |
| VW — TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–2003 |
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 110 л.с. | 1990–2003 |
| 2.5 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 Syncro 110 л.с. | 1992–2003 |
| 2.5 Syncro 115 л.с. | 1996–2003 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1995–2003 |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 TDI Syncro 102 л.с. | 1998–2003 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5290 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 002-50-07876, 017-00903, 04305, 100 407 0053, 108 148, 110039310, 1140203200, 1215661, 132171, 14321AP, 1733, 17681 01, 17681-PCS-MS, 2256065, 2307-0134, 23333, 251T0032, 29407023/S, 30 60 0026, 31.SB.308, 33916, 37-06058-6, 38VW4000, 391865, 411264 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума/метал |
| Довжина | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 48 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Espero, Kadett, Vectra, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.161 кг |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239,42 ₴




