
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) VW Caddy 03- (вставка), Febi Bilstein 31253
259,22 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31253
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) VW Caddy 03- (вставка), Febi Bilstein 31253. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31253
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31253 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2012 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2012 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2003–2009 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2004–2009 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2008–2009 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2008–2013 |
| SKODA — FABIA Combi (6Y5) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 54 л.с. | 2001–2007 |
| 1.2 64 л.с. | 2003–2007 |
| 1.4 60 л.с. | 2000–2003 |
| 1.4 68 л.с. | 2000–2003 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 2000–2007 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2007 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2007 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2003–2007 |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–2007 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2005–2007 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 2000–2007 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2007 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31253 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 002-50-10095, 017-05995, 04691, 07.31.278, 100 199 0085/HD, 100 199 0086/HD, 100 610 0014/HD, 100 610 0027/HD, 100 610 0041, 100 610 0042, 100 610 0043, 100 610 0044, 110039210, 110046410, 110046710, 110052910, 112 463, 1140200300, 11600, 1215567, 1623 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 71 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Fox, Polo, Roomster, Cordoba, Touran, Fabia, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Ibiza, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.106 кг |
| Внутрішній діаметр | 19 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 71 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 51 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259,22 ₴



