
Диск гальмівний (задній) MB Vito (W639) 03- (296x10), Febi Bilstein 24077
1 390,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24077
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (задній) MB Vito (W639) 03- (296x10), Febi Bilstein 24077. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24077
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24077 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — VIANO (W639) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.7 (639.811, 639.813, 639.815) 224 л.с. | 2004–2007 |
| CDI 2.0 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.81 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 3,0 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.5 258 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.7 231 л.с. | 2004–н.в. |
| CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| CDI 2.0 109 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.0 116 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 136 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 136 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.2 150 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.2 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 150 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 3.0 224 л.с. | 2010–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO / MIXTO фургон (W639) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDi 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 110 CDI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 113 CDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 113 CDI 4x4 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 116 CDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 116 CDI 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 CDI 224 л.с. | 2010–н.в. |
| 123 (639.603) 231 л.с. | 2004–2008 |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
| E-CELL 82 л.с. | 2012–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO автобус (W639) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDI 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 109 CDI 4x4 95 л.с. | 2007–н.в. |
| 110 CDI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI (639.701) 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 113 CDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 113 CDI 4x4 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 116 CDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 116 CDI 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 CDI 224 л.с. | 2010–н.в. |
| 123 231 л.с. | 2004–н.в. |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
| E-CELL 82 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24077 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 015 523 2060, 016.673-00A, 03.110.1926.015, 08.8405.10, 08.8405.11, 083 523 2060/PD, 10 92 4077, 142.1100, 14835, 14835 V, 17621, 19-1056, 19-1056MAX, 19-1056SPORT, 201.367, 203376, 2143265, 23-0712, 231-04-057, 24.0110-0280.1, 24011002801-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Товщина | 57.6 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 4.742 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 57,6 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390,02 ₴




