
Сайлентблок ресори (передньої) Renault Mascott (16x53x70), Febi Bilstein 47516
592,61 ₴
- В наявності
- Код: 47516
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок ресори (передньої) Renault Mascott (16x53x70), Febi Bilstein 47516. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
47516
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
47516 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT TRUCKS — MASCOTT c бортовой платформой/ходовая часть (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 106 л.с. | 1999–2004 |
| 120.35 (A00100003, A01100003) 115 л.с. | 2004–2010 |
| 120.55 (A00300005, A01300005) 115 л.с. | 2004–2010 |
| 120.65 (A00500007) 115 л.с. | 2004–2010 |
| 130 125 л.с. | 1999–2004 |
| 140 140 л.с. | 2001–2004 |
| 150.35 150 л.с. | 2004–2013 |
| 160.35 (A00100013, A01100013) 156 л.с. | 2004–2010 |
| 160.55 (A00300015, A01300015) 156 л.с. | 2004–2010 |
| 160.65 (A00500017, A01500017, B03200017) 156 л.с. | 2004–2010 |
| 90 86 л.с. | 1999–2001 |
| RENAULT TRUCKS — MASCOTT фургон/универсал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110.55 106 л.с. | 1999–2004 |
| 120.55 (A02300005) 115 л.с. | 2004–2010 |
| 90.35 86 л.с. | 1999–2001 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 47516 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 50 10 537 367, 50 10 537 367, 080.374 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.387 кг |
| Внутрішній діаметр | 16 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 53 |
| Товщина (мм) | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592,61 ₴




