
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Fiat Doblo 1.3-2.0D 10- (70,5x66x12.5), Febi Bilstein 100922
480,34 ₴
- В наявності
- Код: 100922
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Fiat Doblo 1.3-2.0D 10- (70,5x66x12.5), Febi Bilstein 100922. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
100922
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
100922 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — DOBLO Combi (152, 263) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 Natural Power 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| FIAT — DOBLO Фургон/универсал (263_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 Natural Power 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 100922 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 03 52 515, 03 52 515 SK2, 03 52 516, 03 52 516 SK2, 03 52 537, 03 52 537 SK2, 03 52 538, 03 52 538 SK2, 06587, 1406, 21267, 214 610 0029, 2256093, 23716AP, 2706, 3 52 515 SK2, 3 52 516 SK2, 3 52 537 SK2, 3 52 538 SK2, 37-20934-5, 412210, 49398375 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 70.5 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Ширина | 66 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 66 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 500l, Combo |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12,5 |
| Довжина [мм] | 70,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 66 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 29 |
| Ширина [мм] | 66 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480,34 ₴




