
Сайлентблок важеля (переднього) Audi A4/A5 1.4-2.0 i/2.0-3.0 TDI 15-, Febi Bilstein 177335
620,04 ₴
- В наявності
- Код: 177335
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього) Audi A4/A5 1.4-2.0 i/2.0-3.0 TDI 15-, Febi Bilstein 177335. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
177335
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
177335 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8W2, 8WC, B9) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 30 TDI 122 л.с. | 2016–2019 |
| 35 TDI 150 л.с. | 2015–2019 |
| 40 TDI 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 40 TDI Mild Hybrid quattro 204 л.с. | 2020–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| S4 quattro 354 л.с. | 2016–2019 |
| AUDI — A4 Allroad (8WH, 8WJ, B9) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI quattro | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI quattro | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2016–2019 |
| 3.0 TDI quattro | 2016–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2020–н.в. |
| AUDI — A4 Avant (8W5, 8WD, B9) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 249 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 30 TDI 122 л.с. | 2018–2019 |
| 35 TDI 150 л.с. | 2018–2019 |
| 40 TDI 190 л.с. | 2018–2019 |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2018–2020 |
| AUDI — A5 (F53, F5P) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2016–2020 |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI Mild Hybrid quattro 252 л.с. | 2017–2020 |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2016–2018 |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2016–2018 |
| 35 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 40 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| RS5 quattro 450 л.с. | 2017–н.в. |
| S5 quattro 354 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A5 Кабриолет (F57, F5E) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2016–2018 |
| 30 TDI MILD HYBRID 136 л.с. | 2018–2019 |
| S5 quattro 354 л.с. | 2017–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 177335 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 100 610 0050, 21346, 271820, 33 10 4048, 410584, 49107253, 4N0 407 515, 4N0 407 515 S1, 52089608, 533522, 58803, 634 445, 760640, 829 0670 10, 837640, 8W0 407 515, 8W0 407 515 S1, B19111, SS10195, SS10302, T458803, V10-4299, WG2247121, 829 0670 10 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8, A4, A5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.305 кг |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з комплектом болтів |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Зовнішній діаметр [мм] | 46 |
| Внутрішній діаметр | 10 |
| Товщина (мм) | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620,04 ₴



