
Фільтр повітряний Citroen C5/Peugeot 407 1.8-3.0 04-, Febi Bilstein 31261
340,73 ₴
- В наявності
- Код: 31261
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen C5/Peugeot 407 1.8-3.0 04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31261 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 591, 11-12 321 0004, 1444.CV, 1444.CW, 1444.EL, 1444.EZ, 1444.TQ, 1444.TQ, 1500289, 16 071 932 80, 16 071 932 80, 1607193280, 180034610, 26-0949, 35110-LF-PCS-MS, 50014019, 585144, 71-01619-SX, 720 961, 8A0199, A63105, ADP152235, AFAU220 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 357 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, C6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.278 кг |
| Висота [мм] | 59 |
| Довжина [мм] | 357 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 153 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340,73 ₴







