
Сайлентблок ресори (задньої) Ford Transit 14-, Febi Bilstein 104620
1 102,24 ₴
- В наявності
- Код: 104620
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок ресори (задньої) Ford Transit 14-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 104620 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 763 813, 1 777 613, 1 818 034, 13.17175, 412561, 50 10 4620, 804708, BK21-5719-AC, BK2Z-5781-C, BSG 30-700-444, FT18086, SS10353, B 24719 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 72 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.300 кг |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Довжина [мм] | 72 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 102,24 ₴




