
Фільтр повітряний VW Golf IV/Polo 1.4-1.6 16V 99-06/Skoda Octavia 1.4 00-10, Febi Bilstein 30361
406,46 ₴
- В наявності
- Код: 30361
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Golf IV/Polo 1.4-1.6 16V 99-06/Skoda Octavia 1.4 00-10, Febi Bilstein 30361. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30361
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30361 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — POLO (6N1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 100 1.4 16V 100 л.с. | 1996–1999 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30361 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 002-20-10451, 032 129 620 C, 032 129 620 C, 032 129 620 C, 036 129 620 C, 036 129 620 C, 036 129 620 C, 036 129 620 F, 036 129 620 F, 036 129 620 F, 107 695, 112 129 0019, 11290196801, 1500478, 16437, 16437, 180032710, 2133011, 26-0222, 32 129 620 C |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 418 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Lupo, Polo, Toledo, Octavia, Leon, Golf, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.19 кг |
| Висота [мм] | 33 |
| Довжина [мм] | 418 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 188 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 406,46 ₴





