
Сайлентблок важеля (заднього/спереду) Volvo S60/ S80/ V70/ XC90 98-14, Febi Bilstein 22756
447,25 ₴
- В наявності
- Код: 22756
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля (заднього/спереду) Volvo S60/ S80/ V70/ XC90 98-14, Febi Bilstein 22756. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22756
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22756 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S60 I (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T 180 л.с. | 2000–2010 |
| 2.4 140 л.с. | 2000–2010 |
| 2.4 170 л.с. | 2000–2010 |
| 2.4 Bifuel (LPG) 140 л.с. | 2002–2010 |
| 2.4 D 130 л.с. | 2001–2010 |
| 2.4 D5 163 л.с. | 2001–2010 |
| 2.4 T 200 л.с. | 2000–2010 |
| 2.5 T 210 л.с. | 2004–2010 |
| 2.5 T AWD 210 л.с. | 2004–2010 |
| R 2,5 T 300 л.с. | 2003–2010 |
| T5 250 л.с. | 2000–2010 |
| VOLVO — S80 I (TS, XY) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 163 л.с. | 1998–2006 |
| 2.0 T 226 л.с. | 1998–2006 |
| 2.0 T 180 л.с. | 1999–2006 |
| 2.4 140 л.с. | 1999–2006 |
| 2.4 170 л.с. | 1999–2006 |
| 2.4 Bifuel (CNG) 140 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 Bifuel (LPG) 140 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 D 131 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 D5 163 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 T5 AWD 200 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 T 210 л.с. | 2003–2006 |
| 2.5 T AWD 210 л.с. | 2003–2006 |
| 2.5 TDI 140 л.с. | 1999–2006 |
| 2.8 T6 272 л.с. | 1998–2006 |
| 2.9 196 л.с. | 1998–2008 |
| 2.9 204 л.с. | 1998–2006 |
| 2.9 200 л.с. | 1999–2006 |
| 3.0 196 л.с. | 2001–2006 |
| 3.0 T6 272 л.с. | 2001–2006 |
| VOLVO — V70 II (SW) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T 180 л.с. | 2001–2007 |
| 2.3 T5 250 л.с. | 2000–2007 |
| 2.4 170 л.с. | 2000–2007 |
| 2.4 Bifuel (LPG) 140 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 D 131 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 D5 163 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 D5 AWD 163 л.с. | 2003–2007 |
| 2.4 T 200 л.с. | 2000–2007 |
| 2.4 T AWD 200 л.с. | 2001–2007 |
| 2.5 TDI 140 л.с. | 2000–2007 |
| R 2,5 T 300 л.с. | 2003–2007 |
| VOLVO — V70 XC (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D5 XC AWD 163 л.с. | 2002–2007 |
| 2.5 T XC AWD 209 л.с. | 2002–2007 |
| VOLVO — V70 (LV) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 163 л.с. | 1997–2000 |
| VOLVO — XC90 I (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 T 209 л.с. | 2002–н.в. |
| D5 163 л.с. | 2002–н.в. |
| T6 272 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22756 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1564, 21171, 251T0235, 31277893, 37980, 44271, 500810, 514 710 0004, 519286, 52107709, 55 92 2756, 767274, 77-01485-SX, 800130, 8500 27822, 8500 27822, 9169204, BSK6575, BU9703, DA13009, DSS2164, FSK6575, GM-6757, L27822, R55401, RH15-4006, SS7323 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70, XC90 |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
| Сторона встановлення | спереду |
| Ширина [мм] | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447,25 ₴



