
Сайлентблок ресори (задньої) MB Sprinter 06-, Febi Bilstein 34260
537,91 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34260
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок ресори (задньої) MB Sprinter 06-, Febi Bilstein 34260. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
34260
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
34260 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t Автобус (906) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 184 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34260 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 014.043-00A, 10 93 4260, 24344, 2E0 511 415, 68013792AA, 68013792AA, 906 324 00 50, A906 324 00 50, 02.30.189, 36054, 800459, 110 3226, 30887 01, 201208 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 63 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.525 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 63 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Ширина [мм] | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 537,91 ₴





