
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) Ford Galaxy/VW Sharan 95-, Febi Bilstein 22988
151,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22988
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) Ford Galaxy/VW Sharan 95-, Febi Bilstein 22988. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22988
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22988 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (WGR) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2006 |
| 2.0 i 116 л.с. | 1995–2006 |
| 2.8 i V6 174 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 i V6 4x4 174 л.с. | 1996–2000 |
| SEAT — ALHAMBRA (7V8, 7V9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1996–2010 |
| VW — SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 115 л.с. | 1995–2010 |
| 2.8 VR6 174 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 VR6 Syncro 174 л.с. | 1996–2000 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22988 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-00139, 04279, 080917, 100 501 0016, 114 792, 1215196, 1215216, 14284AP, 1500006, 19378, 21653104, 2192, 2301-SHS, 2307-0561, 23281, 23282, 251T0051, 270325, 31.SB.305, 32 92 2988, 33567, 33908, 37-04060-6, 37530, 38VW0502, 410800, 4230980, 4233891 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.114 кг |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 39 |
| Товщина (мм) | 60 |
| Форма | симетричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151,38 ₴





