
Втулка стабілізатора (переднього) Ford Focus 04-12/Mazda 3 03-14/5 10- (d=18mm), Febi Bilstein 44308
235,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 44308
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора (переднього) Ford Focus 04-12/Mazda 3 03-14/5 10- (d=18mm)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 44308 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-21866, 035-00173, 06458, 1 348 231, 110013610, 1214240, 1334A0069, 20219, 23028, 2306087, 25602AP, 28682, 302 477, 30748803, 36642, 37168, 3N615484AA, 4302113, 4831, 49371888, 50 94 4308, 514031, 52065708, 54192, 56883, 590214, 65-16667 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 46 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.101 кг |
| Довжина [мм] | 46 |
| Сторона встановлення | передний мост |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235,30 ₴






