
Підшипник вискомуфти Audi A4/A6/VW Passat 1.9 TDI 94-, Febi Bilstein 19740
1 249,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19740
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник вискомуфти Audi A4/A6/VW Passat 1.9 TDI 94-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19740 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 002-30-03661, 058 115 136, 058 115 136, 058 115 136, 058 115 136 A, 058 115 136 A, 058 115 136 A, 109 619, 11151323601, 24880, 32 91 9740, 33-0504, 34-3001, 58 115 136, 58 115 136, 58 115 136, 58 115 136 A, 58 115 136 A, 58 115 136 A, 844006 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 53.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 10.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Тип підшипника | Конічний кочення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Superb, A3, A4, A6, Passat, Golf, New Beetle |
| Користувацькі характеристики | |
| Конструкція підшипника | конічний роликовий підшивник |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 |
| Ширина [мм] | 53,7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249,14 ₴



