
Пружина колодки гальмівної барабанної (105x21x4), Febi Bilstein 7244
23 ₴
- В наявності
- Код: 7244
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пружина колодки гальмівної барабанної (105x21x4), Febi Bilstein 7244. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
7244
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
7244 (FEBI)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7244 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 03.080.0242.880, 03.397.44.06.0, 046.096-00A, 070.119, 1.447.0049.00, 10.13060, 180535, 52313, 8.241.999.333, 8417, 85-14532-SX |
| Стан | Новий |
| Довжина | 194 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 128 мм |
| Тип | Барабанні |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | 208, Corsa |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 57 |
| Матеріал | Сталь |
| Зовнішній діаметр [мм] | 21 |
| Поверхня | оцинкований |
| Товщина (мм) | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 ₴

