
Втулка стабілізатора (переднього) VW Caddy 03- (d=20.95), Febi Bilstein 177075
328,63 ₴
- В наявності
- Код: 177075
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) VW Caddy 03- (d=20.95), Febi Bilstein 177075. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
177075
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
177075 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — LEON (1P1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| SKODA — LAURA (1Z3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 LPG 102 л.с. | 2009–2012 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1Z5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.6 LPG 102 л.с. | 2009–2012 |
| SKODA — SUPERB (3T4) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 152 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
| SKODA — SUPERB универсал (3T5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 152 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
| SKODA — YETI (5L) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–н.в. |
| VW — GOLF TOURAN (1T3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — GOLF VI (5K1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2008–2012 |
| VW — GOLF VI Variant (AJ5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2010–2013 |
| VW — PASSAT (362) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (365) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 177075 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-31751, 1214296, 1334A0126, 1K0 411 303 AL, 1K0 411 303 AL, 1K0 411 303 AL, 1K0 411 303 AL, 1K0 411 303 AL SK, 1K0 411 303 AL SK, 1K0 411 303 AL SK, 1K0 411 303 AL SK, 1K0 411 303 BK, 1K0 411 303 BK, 1K0 411 303 BK, 1K0 411 303 BK |
| Стан | Новий |
| Довжина | 45 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Ширина | 32 мм |
| Внутрішній діаметр | 20.95 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A3, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.086 кг |
| Довжина [мм] | 45 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 46 |
| Ширина [мм] | 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328,63 ₴


