
Втулка стабілізатора (переднього) Audi 100/A6 1.8-2.5TDI -97, Febi Bilstein 1523
209,40 ₴
- В наявності
- Код: 1523
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Audi 100/A6 1.8-2.5TDI -97
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1523 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 04144, 07.30.023, 100 411 0004, 103 741, 110041310, 11411005/S, 1214120, 14311AP, 14524 01, 17552, 30 61 0002, 30685, 36904, 410651, 4230740, 44111157701, 460190, 4A0 411 327 A, 510128, 52049908, 527171, 590100, 65-02478, 71-11166-SX, 72-0081, 7250 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 222 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.120 кг |
| Внутрішній діаметр | 25 |
| Довжина [мм] | 66 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Ширина [мм] | 41,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209,40 ₴




