
Підшипник амортизатора (переднього) опорний Rover 75 99-05, Febi Bilstein 30284
570,24 ₴
- В наявності
- Код: 30284
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник амортизатора (переднього) опорний Rover 75 99-05, Febi Bilstein 30284. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30284
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30284 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MG — MG ZT (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 120 л.с. | 2003–2005 |
| 1.8 T 16V 160 л.с. | 2003–2005 |
| 180 177 л.с. | 2003–2005 |
| 190 190 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 CDTi 116 л.с. | 2002–2003 |
| 2.0 CDTi 131 л.с. | 2002–2005 |
| MG — MG ZT- T (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 120 л.с. | 2003–2005 |
| 180 177 л.с. | 2003–2005 |
| 190 190 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 CDTi 116 л.с. | 2002–2005 |
| 2.0 CDTi 131 л.с. | 2002–2005 |
| ROVER — 75 (RJ) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 Turbo 150 л.с. | 2003–2005 |
| 2.0 CDT 115 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 CDTi 131 л.с. | 2003–2005 |
| 2.0 V6 150 л.с. | 1999–2005 |
| 2.5 V6 175 л.с. | 1999–2001 |
| 2.5 V6 177 л.с. | 2001–2005 |
| ROVER — 75 Tourer (RJ) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2001–2005 |
| 1.8 Turbo 150 л.с. | 2003–2005 |
| 2.0 CDT 115 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 CDTi 131 л.с. | 2003–2005 |
| 2.0 V6 150 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 V6 177 л.с. | 2001–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30284 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | RNR100060, RNR100090 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 65.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 99.5 мм |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Rover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570,24 ₴




